Ev videolar oynatma listesi Hakkımızda Resmi İnternet
Turkish

Xian Ruijia Measurement Instruments Co., Ltd.

Kalite Ağırlık ölçme esneklik detektörler yük hücresi, Gaz Basınç Sensörü Çin'den üretici

kaliteli tedarikçi Ana Ürünler
Introduction
Xian Ruijia Ölçüm Cihazları Co, Ltd devlet düzeyinde yüksek teknoloji endüstrisi geliştirme bölgesinde, Çin'in Xi'an sensörlerin profesyonel bir üreticisidir . 2005 yılından bu yana, basınç sensörünün geliştirilmesi ve üretimi, sensör tartı vb. Üzerinde durduk.

Xian ruijia, güçlü Ar-Ge yeteneği ve üretim yönetimi konusunda zengin deneyime sahip birinci sınıf bir teknik ekibe sahiptir. Üretim hattında, ürün kalitesini ve güvenilirliğini sağlamak için en gelişmiş ve tamamlanmış ekipman setlerine sahibiz.

Xian ruijia , en iyi profesyonel yetenek ve teknolojiyi bir araya getiriyor. Profesyonel ve teknik personelimiz tarafından tasarlanan gelişmiş test ekipmanımızın yazılımı ve donanımı. Ulusal Patent Ofisi'nden birkaç yardımcı medel patent aldık .

Müşterilerimize uygun fiyatlı, kaliteli ürünler sunuyoruz. Asya'nın avantajlarını elde etmek için, kalite ve maliyet açısından tam yarar, Almanya ve Amerika'dan kilit bileşenlerin tedarik edilmesi ve Çin'de üretim ve imalat. Sensörün uzun yıllara dayanan performansımızı kanıtlamak için Çin ve parça üreticilerinde en iyi tedarik zincirine ve kalite ve inovasyonun sağlam bir kaydına sahibiz.

Almanya, Japonya, İtalya, Rusya, Japonya, Güney Kore, Türkiye, Brezilya: Kaliteli ürün performansı ve iyi bir üne sahip ürünlerimiz, Çin’de sadece başarılı satışlar değildir ve dünyanın 50’den fazla ülkesine ve bölgesine ihraç edilmiştir , Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve diğer ülkelerde, ürünler büyük bir karşılama ve övgüye tabidir.

Geleceği dört gözle beklediğimiz şirket, hızlı bir gelişim yoluna giriyor ve küresel müşterilere hizmet etmek için kaliteli ürünler oluşturma kavramına uymaya devam edecek. Misyonumuz, dünyadaki en değerli ve rekabetçi otomotiv sensörleri olmak.

Daha fazlasını görüntüle
Company Details
Office Address: No.81, Jinye 1. Yol, Yüksek teknoloji bölgesi, Xi'an, Shaanxi, Çin
Factory Address: No.81, Jinye 1. Yol, Yüksek teknoloji bölgesi, Xi'an, Shaanxi, Çin
Worktime: 9:00-18:00(Beijing Saat)
Business Phone: 86-29-84507633(Çalışma Zamanı)   86-29-84507633(Çalışma dışı zaman)
Customer Manager
Ms. Elsa
İş telefonu: 13357989629
WhatsApp: +8613357989629
Skype: elsabian218
E-posta: elsa@xarj.cn